Bodrum Gümbet Tatil için Nasıl

Televizyonlarda her yaz ünlülerle adını duyduğumuz Bodrum Gümbet bu aralar sezon açılışı için hummalı çalışmalar içerisinde, Otogarda yoğun bir otellerde ve tesislerde çalışmak üzere gelen bir işçi akını mevcut. Yaz aylarında iki milyonu aşan nüfüsu ile bodrum ülkemiz insanları içinde sezonda iyi bir gelir ve istihdam kaynağı.
Bodrum Gümbet yada Muğla'nın herhangi bir ilçesi bu aylarda tatil için pek uygun görünmüyor. Nedeni ise Otellerden yankılanan çekiç ve matkap sesleri insanın biraz sinirlerini bozabiliyor. Öyleki Oteller ve bölge İlk Baharın ilk ayları itibari ile tamamen terk edilmiş bir şehri andırıyor. Özellikle de otellerin içi,  Bodrumun kendine has rengi olan her yıl kat kat duvarlara vurulan beyaz kireç tozları duvarların kenarına dökülmüş süpürülmeyi bekliyor.Bu durum bana  her yıl sezon içinde o şaşalı görüntüsünün yanında aslında bodrumun kış aylarında bizlere göstermediği bizden sakladığı terk edilmiş Caddeler, Oteller ve barların yazın bizlere yalancı bir gülücük attığı hissini uyandırıyor.
BODRUM GÜMBET
Bodrum Gümbet Otel
Yanlış anlaşılmasın deniz olmasa da bahar aylarında bodrumun keyfini süreceğiniz birçok mekan mümkün. Üstelik fiyatları da oldukça uygun. Kafa dinlemek gürültüden uzak durmak istiyorum diyorsanız .Yukarıda ki gibi kış aylarında da faaliyette bulunan Oteller ve pansiyonlar bulmak mümkün. Dediğim gibi Fiyatları oldukça iyi ben günlük 45 liraya  resimde odanın içini gördüğünüz bir Otel 3 yıldızlı odası bulabildim. Reklam olmasını istemediğim için ismini vermek istemiyorum. Yalnız dikkat edin Nisan ayının 9'un dayız ona göre giyinin ve tedbirinizi alın!

Bodrum Gümbet her geçen gün havaların ısınmasıyla sanki sihirli bir değneğin değmesi gerekiyor muş gibi her an canlanmayı bekleyen Gece Barlar sokağında eğlencenin dibini vuran  insanların silüetlerini şimdiden görebiliyorum. Sezonu bekleyen insanlar sanki havalar ısınsa da Bodrum'un o coşkulu anlarına dönelim havasındalar.

Bu arada Gümbet'te bu sezon sizleri yani bir eğlence mekanı bekliyor. Şu an inşaat aşamasında olan ''Mali Bar'' barın Mehmet Ali ERBİLE ait olduğunu söyleyenler var eğer öyleyse çok iyi ses getirecek gibi çünkü konumu itibariyle oldukça merkezi
.Bodrumda geçirdiğim ikinci gecem buraya iş için geldim ve burası şu an için oldukça soğuk. Buralara Yaz gelse iyi olacak çünkü bu haliyle bodrum bana göre değil...


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İŞ VERENİM BENİ HATALI ÇIKIŞ KODU İLE İŞTEN ÇIKARDI PEKİ İŞSİZLİK MAAŞI ALABİLİRMİYİM

Aliexpress Sipariş Verme

Yenilenebilir Enerji Kaynağı olan Güneş Enerjisini Kullanarak Evimin Çatısına Güneş Paneli Kurarsam Kar Eder Miyim